Rekrutacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ 2023/24

14.06.2023 Ogólne

erasmus_2023-1280.jpg

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji pracowników na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ w celu prowadzenia zajęć lub udziału w szkoleniu w roku akademickim 2023/2024. Rekrutacja jest skierowana do pracowników akademickich i administracyjnych.

Wyjazdy w celu prowadzenia zajęć ze studentami w uczelniach partnerskich
Głównym celem wyjazdów kadry akademickiej w ramach programu Erasmus+ jest przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w zagranicznej uczelni partnerskiej. Minimalny wymiar to 8 godzin dydaktycznych w tygodniu (lub w dowolnym krótszym okresie). Okres pobytu od 2 do 4 dni roboczych.

Szczegóły rekrutacji

Wyjazdy pracowników administracyjnych w celach szkoleniowych
Wyjazdy w ramach programu Erasmus+ mają na celu udział w szkoleniu. Wyjazdy mogą być realizowane do uczelni posiadających ważną kartę Erasmusa+ lub do instytucji, które mogą być zdefiniowane jako przedsiębiorstwo. Okres pobytu od 2 do 4 dni roboczych.

Szczegóły rekrutacji

Na Państwa zgłoszenia czekamy od 9 do 30 czerwca 2023 r.!

Wszelkich informacji na temat wyjazdów pracowników w ramach programu ERASMUS+ udziela

Biuro Współpracy Międzynarodowej