Profesor wizytujący z Uniwersytetu w Debreczynie na Węgrzech

20.12.2022 Ogólne

Jest nam bardzo miło poinformować, że uruchomiona została nowa edycja programu „Profesor Wizytujący”. Zgodnie z Uchwałą Nr 22/2022 Senatu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z dnia 28 marca 2022, …w celu wzmacniania swojego potencjału dydaktycznego i naukowego Uczelnia może zapraszać naukowców z dużym dorobkiem w danej dyscyplinie jako tzw. profesorów wizytujących z renomowanych ośrodków naukowych…

Dzięki zaangażowaniu ks. dr hab. Grzegorza Godawy, prof. UPJPII, studenci pedagogiki mogą w semestrze zimowym 2022/2023 wziąć udział w zajęciach „Reading about Social Pedagogy” (30 godz. ćwiczeń) oraz „Selected Aspect of Special Pedagogy” (30 godz. wykładów), prowadzonych przez Panią dr Magdolną Nemes, PhD, Assist. Prof. University of Debrecen, Department of Applied Social Sciences.