"Jak przetrwać pandemię" - wykład online

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W dniu 23 marca o godzinie 16.30 odbędzie się wykład online, podczas którego jeden z najlepszych polskich psychiatrów prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro odpowie na jedno z najczęściej zadawanych obecnie pytań: jak przetrwać pandemię?

Rozmawiać z nim będą dr hab. Krzysztof Korotkich - prorektor ds. kształcenia UwB, dr hab. Tomasz Bajkowski, prof. UwB - prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Nauk o Edukacji oraz mgr Mariola Wojtkiewicz z Zakładu Edukacji Artystycznej Katedry Pedagogiki Specjalnej i Działań Twórczych.

W późniejszej krótkiej dyskusji prof. de Barbaro wskaże najskuteczniejsze sposoby radzenia sobie z pandemią w naszych uniwersyteckich realiach.

Profesorowi można będzie zadać pytanie w komentarzu pod transmisją.

Wykład będzie transmitowany na Facebooku:
www.facebook.com/UwB

Prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro - psychiatra, psychoterapeuta, emerytowany profesor zwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1993 - 2016 kierownik Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum.  W latach 2016 - 2019 kierownik Katedry Psychiatrii. Superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Członek Editorial Advisory Board pisma „Psychiatry. Interpersonal and Biological Processes”. Obecnie współpracuje z Fundacją Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie. Zainteresowania zawodowe: terapia rodzin, postpsychiatria, kulturowy kontekst psychiatrii.