Erasmus Traineeships – relacja z pobytu na praktykach w Universal Mobility SL, Walencja, Hiszpania

07.06.2023 Studenci/Doktoranci

matylda_firek_-_erasmus_walencja.jpeg

Erasmus+ Universal Mobility SL, Walencja, Hiszpania

Na Erasmusa wybrałam się do Walencji i z całego serca mogę polecić to miejsce. Podczas mojego pobytu zdobyłam ogromne doświadczenie. Miałam praktyki w firmie Universal Mobility, która organizuje pobyt dla uczniów, którzy przyjechali na praktyki. Dzięki Erasmusowi mogłam poznać ludzi z całego świata, odkryć nowe miejsca i stać się pewniejszą siebie osobą. Doświadczenie nabyte podczas pobytu jest ogromne. Wspomnienia z wyjazdu zostaną na całe życie, a chęć podróży w moim przypadku tylko się zwiększyła.

Walencja jako miasto jest idealne do mieszkania, nawet dwa miesiące nie starczą by zadowolić się nią w 100%. Centrum Walencji jest wspaniałe, ale także inne dzielnice oraz pobliskie wioski. Jeżeli ma się przesyt chodzenia po mieście, jest możliwość pojechania na plażę, a także podziwianie tamtejszych wschodów słońca. Miasto jest pozytywnie nastawione na obcokrajowców, a szczególnie studentów. Podczas pobytu miałam możliwość wzięcia udziału w Fallas, czyli największego święta, które nazywane jest także Świętem Ognia. Ciężko opisać słowami to, jak niesamowite było to wydarzenie, także zachęcam do przekonania się o tym na własnej skórze. Polecam wybrać się tam w okresie marzec/kwiecień.

Wybrałam parę zdjęć z wyjazdu, które mam nadzieję zachęcą innych do wybrania się do Universal Mobility SL w Walencji.

Matylda Firek
Komunikowanie promocyjno-wizerunkowe – reklama, branding, public relations
Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UPJPII