ERASMUS+ rusza rekrutacja dla pracowników UPJPII 2022/2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

thumbnail_erasmus2b202022-1280a.jpg

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji pracowników na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ w celu prowadzenia zajęć lub udziału w szkoleniu w roku akademickim 2022/2023. Rekrutacja jest skierowana do pracowników akademickich i administracyjnych.

Wyjazdy w celu prowadzenia zajęć ze studentami
Głównym celem wyjazdów kadry akademickiej w ramach programu Erasmus+ jest przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w zagranicznej uczelni partnerskiej. Minimalny wymiar to 8 godzin dydaktycznych w tygodniu (lub w dowolnym krótszym okresie). Okres pobytu od 2 do 4 dni roboczych.
Szczegóły rekrutacji

Wyjazdy pracowników uczelni w celach szkoleniowych
Wyjazdy w ramach programu Erasmus+ mają na celu udział w szkoleniu. Wyjazdy mogą być realizowane do uczelni posiadających ważną kartę Erasmusa+ lub do instytucji, które mogą być zdefiniowane jako przedsiębiorstwo. Okres pobytu od 2 do 4 dni roboczych.
Szczegóły rekrutacji

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 września 2022 r.!

Wszelkich informacji na temat wyjazdów pracowników w ramach programu ERASMUS+ udziela

Urszula Kubiczek