Bieg Erasmusa 2021 – kolejna edycja za nami

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Bieg Erasmusa 2021-kolejna edycja za nami!

Bijemy rekord Polski! – to hasło kolejnej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. W tegorocznej edycji, wspólnymi siłami, podejmiemy próbę pobicia rekordu Polski w kategorii „najwięcej osób, które wzięło udział w wirtualnym biegu w ciągu 24 godzin.”

W wirtualnej sztafecie Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie reprezentowała czteroosobowa drużyna pod nazwą 602 UPJP2 ERASMUS+GAME PROJECT w składzie:

Urszula Kubiczek – uczelniany koordynator programu Erasmus+;
Aneta Brzuska – absolwentka WNS, biuro programu SPR;
Justyna Janik – Dział Nauki i Ewaluacji;
Sławomir Janik – wolontariusz, sympatyk uczelni.

Uśmiechnięci biegacze ubrani w koszulki promujące #UPJP2 i program Erasmus pokonali łącznie dystans 8km. Dodatkowo sztafeta podczas biegu prezentowała przechodniom flagi oraz dmuchane kule ziemskie symbolizujące wartości programu takie jak otwartość na świat, wspólnotę i solidarność. Nasza sztafeta bierze udział w konkursie na najlepszą fotorelację z biegu. Z pewnością doceni każde „serduszko” i pozytywny komentarz. Biegniemy z pomocą!

bieg_erasmus_upjpii_team_2021-2022.png

Relacja pdf